Familiada oszukuje?

Listen to the news – good quality audio. Download
Listen to the news – best quality audio. Download on Patreon

Familiada to znany w Polsce program w telewizji. Familiada is a TV show, well-known in Poland.

Jego amerykański oryginał nazywa się Family Feud. Its American original’s name is Family Feud.

Familiada jest znana przez Karola Strasburgera, który jest prowadzącym programu. Familiada is well-known due to Karol Strasburger who is the host of the show.

Można go zobaczyć w każdym odcinku. We can see him in every episode.

Ten program ma długą historię. This show has got a long history.

Publiczność mówi, że nowe odcinki to oszustwo. The audience says that the new episodes are a scam.

Mówią, że organizatorzy tak organizują program, że nie da się go wygrać i wszyscy przegrywają. They say that the organisers organise the show so that it’s impossible to win and everybody loses.

Publiczność mówi, że organizatorzy tak robią, bo nie mają pieniędzy. The audience says that the organisers do it because they haven’t got money.

Too fast? Listen to the news in slow pace. Download on Patreon

Familiada to znany w Polsce program w telewizji. Jego amerykański oryginał nazywa się Family Feud. Familiada jest znana przez Karola Strasburgera, który jest prowadzącym programu. Można go zobaczyć w każdym odcinku. Ten program ma długą historię. Publiczność mówi, że nowe odcinki to oszustwo. Mówią, że organizatorzy tak organizują program, że nie da się go wygrać i wszyscy przegrywają. Publiczność mówi, że organizatorzy tak robią, bo nie mają pieniędzy.

Familiada is a TV show, well-known in Poland. Its American original’s name is Family Feud. Familiada is well-known due to Karol Strasburger who is the host of the show. We can see him in every episode. This show has got a long history. The audience says that the new episodes are a scam. They say that the organisers organise the show so that it’s impossible to win and everybody loses. The audience says that the organisers do it because they haven’t got money.

Source