Porywająca książka dla młodzieży

Listen to the news – good quality audio. Download

“Wojownicze serca” to książka fantastyczna dla młodzieży. “Wojownicze serca” is a fantasy book for teenagers.

Jest to debiut Joanny Karyś. It’s a Joanna Karyś’ debut.

Książka jest dla młodzieży, ale dla dorosłych też jest OK. The book is for teenagers, but it’s fine for adults as well.

Zazwyczaj w książkach fantastycznych jest magia, demony i walka – tak jest też w tej książce. Usually in fantasy books there is magic, demons and fighting – in this book it’s no different.

Jest też piekło, śmierć i przyjaźń między dziewczynami: Alyson i Blake. There’s also hell, death and friendship between girls: Alyson and Blake.

Książka nie jest nudna, fabuła jest interesująca, a opisy – wysokiej jakości. The books isn’t boring, the plot is interesting and descriptions are high-quality.

“Wojownicze serca” to książka fantastyczna dla młodzieży. Jest to debiut Joanny Karyś. Książka jest dla młodzieży, ale dla dorosłych też jest OK. Zazwyczaj w książkach fantastycznych jest magia, demony i walka – tak jest też w tej książce. Jest też piekło, śmierć i przyjaźń między dziewczynami: Alyson i Blake. Książka nie jest nudna, fabuła jest interesująca, a opisy – wysokiej jakości.

“Wojownicze serca” is a fantasy book for teenagers. It’s a Joanna Karyś’ debut. The book is for teenagers, but it’s fine for adults as well. Usually in fantasy books there is magic, demons and fighting – in this book it’s no different. There’s also hell, death and friendship between girls: Alyson and Blake. The books isn’t boring, the plot is interesting and descriptions are high-quality.

Source